agencja lipson gorzow strony internetowe

Idealne strony internetowe

dla Małych Firm

 

 

Czemu właśnie od nas możesz otrzymać idealną stronę WWW? Dlaczego nasze produkty są takie tanie? Jak wygląda proces realizacji zamówień? Przeczytaj FAQ i dowiedz się wszystkiego!

 

FAQ- najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda proces produkcji strony WWW? Wszystko zaczyna się od wyboru wyglądu strony spośród specjalnie przyszykowanych dla Klienta wzorów. Jest to usługa darmowa. Potem następuje ustalenie szczegółów zamówienia i zakresu usług a w konsekwencji podpisanie umowy. Prace nad stroną rozpoczynają się, jak tylko Klient dostarczy dane do strony oraz zaliczkę. Od tego momentu oferujemy wgląd do aktualnego wyglądu strony, co umożliwia efektywny nadzór i wprowadzanie na bieżąco zmian.

Dlaczego wasze produkty są tak tanie? Agencja Lipson powstała dla Małych Firm, dlatego nasze usługi dopasowane są do potrzeb, wymagań i możliwości tego sektora. Oferujemy przejrzyste, estetyczne i atrakcyjne strony, pozbawione elementów zaburzających szybkość otwierania i czytelność strony. Efekt doświadczenia oraz fakt, że pracujemy na darmowych szablonach pozwala oferować jedne z najniższych cen w Gorzowie. W większości przypadków Małe Firmy nie potrzebują drogich systemów zarządzania treścią, gdyż stosunkowo rzadko wprowadzają zmiany na stronach. Dlatego do każdej strony dodajemy darmowe aktualizacje, dzięki czemu nasi klienci oszczędzają dużo czasu i pieniędzy.

Na czym polega wysyłanie darmowego wyglądu strony? Otrzymanie kilku projektów wyglądu strony WWW wymaga podania w odpowiednim formularz rodzaju działalności oraz adresu e-mail. W ciągu doby zainteresowana osoba otrzymuje na swoją skrzynkę mailową kilka propozycji wyglądu strony wraz z analizą przypadku. Jest to usługa darmowa.

Skąd wiecie, jakiej strony potrzebuję? Na początku 2011roku przeprowadziliśmy autorskie badanie gorzowskiego rynku Małych Firm, a jego analiza pozwoliła na dokładne scharakteryzowanie wymagań sektora w temacie firmowych stron internetowych.

Czy mogę zamówić stronę internetową poza pakietami? Oczywiście. Jesteśmy firmą elastyczną i podejmiemy się każdego wyzwania. Projekt logotypu, wizytówki czy ulotki, strona dwujęzyczna, pośrednictwo w zakupie kilkunastu domen- jesteśmy do dyspozycji Klientów w każdej kwestii dotyczącej promocji w Internecie!

Co to jest newsletter? Zaprenumerowanie bezpłatnego newslettera wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej newslettera. W ramach newslettera wysylane będą (nie częsciej niż raz w miesiącu) informacje dotyczące działania Małych Firm, stron internetowych czy promocji.

Czy moje dane są bezpieczne? Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim żadnych danych uzyskanych z formularzy.